Rychlé vyhledávání
Realitní zpravodaj

Hledáte nové bydlení? Sepište si své priority

Hledáte nové bydlení? Sepište si své priority
23.5.2022 - Ať již hledáte první bydlení nebo se potřebujete přestěhovat do většího bytu, můžete po městě napochodovat stovky kilometrů bez praktického výsledku. Každá lokalita, každé místo má své..

Který prostor může a který nemůže být bytem

Který prostor může a který nemůže být bytem
18.5.2022 - Ne každé prostory jsou určeny k bydlení. V bytových i rodinných domech je mnoho dalších místností a prostorů, které by sice mohly být obývány, ale podle zákonných norem a předpisů nejsou..

Ze starého objektu luxusní bydlení

Ze starého objektu luxusní bydlení
16.5.2022 - Dá se bydlet v bývalé stodole, sýpce, továrně? Příklady zajímavých renovací dokladují, že to jde. Stačí mít odvahu, energii a dobré odborníky. Takže pokud se bude nabízet ke koupi..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Svět nemovitostí, s.r.o. » Prodej stylové chalupy v Hanušovické vrchovině

Prodej stylové chalupy v Hanušovické vrchovině, Ev.č.: BM22004

IMG_3170
IMG_3127
IMG_3146
IMG_3135
IMG_3188
IMG_3191a
IMG_3195

Kontaktujte makléře

Mgr. Petra VašutováMgr. Petra Vašutová
+420 720 162 575
vasutova@svetnemovitosti.cz
Svět nemovitostí, s.r.o.Svět nemovitostí, s.r.o.
Vyhlídka 921/23
Brno - Lesná
+420 720 162 575
info@svetnemovitosti.cz
Cena5 900 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChalupa
LokalitaBohdíkov - Raškov
OkresŠumperk
Velikost2 pokoje
Plocha užitná380 m²
Plocha pozemku2.100 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte klidné místo v této neklidné době? Vítejte v Raškově! Velkorysá původní chalupa s kamennými základy nacházející se v Hanušovické vrchovině Vás přenese do světa tradičních hodnot našich předků, atmosféry venkovského života, překrásné přírody a společnosti ryzích lidí této lokality. Stylová chalupa o užitné ploše 380 m2, nabízí k bydlení jednotku dispozice 2+1, která sestává z vstupní haly s kamny (30 m2), kuchyně vybavené rovněž kamny i elektrickým sporákem (25 m2), velkorysého obývacího pokoje s krbem (50 m2), ložnice (18 m2) a koupelny s WC (18 m2). Další prostory této mimořádně rozlehlé nemovitosti tvoří garáž, stolařská dílna, sklepy, technické místnosti, "černá" kuchyně a dva přístavky sloužící jako stodoly. Chalupa dále disponuje rozlehlou půdou, kde lze realizovat Vaše představy o dalším možném využití. Do objektu je přivedena voda a elektrický proud, plyn zde není zaveden (avšak je přiveden na hranici pozemku), topení tuhými palivy a kanalizace je řešena vlastním septikem. Okolo chalupy se nachází rozlehlý pozemek o výměře 2100 m2, který je podle ÚP evidován jako stavební pozemek. Zahrada je udržovaná, nachází se zde několik vzrostlých stromů, mladých stromků, venkovní posezení, sezónní zahrádka a příprava na malý bazén. Náklady na provoz nemovitosti měsíčně činí cca 3.000 Kč. Nemovitost je vhodná jako investice pro krátkodobé letní i zimní pronájmy vzhledem k lokalitě a povaze nemovitosti. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Těším se na Vás!